Randy Greer
Músico / cantante
Otras comunidades de Randy Greer
Pròxims esdeveniments de Randy Greer
De moment no hi ha esdeveniments programats properament en els quals intervingui Randy Greer.
Esdeveniments anteriorment celebrats de Randy Greer en Ceuta
Randy Greer & Ignasi Terraza trio en Barcelona (Sala Jamboree)
Dissabte
31
Agost
Barcelona
Entradas Randy Greer & Ignasi Terraza en Barcelona
Diumenge
15
Desembre
Barcelona
Andrea Motis & Randy Greer - 52º Voll-Damm Festival de Jazz 2020 en Barcelona
Dijous
28
Gener
Barcelona
Randy Greer and the Cole Diggers en Madrid
Diverses Dades
-
Randy Greer and Ignasi Terraza Trio en Barcelona
Dissabte
25
Desembre
Barcelona
Concierto solidario Ignasi Terraza, Andrea Motis y muchos artistas más en Barcelona
Dijous
16
Desembre
Barcelona
SESIÓN DE TARDE con Randy Greer & Sergio Albentosa en San Juan
Divendres
29
Abril
Alicante
SESIÓN DE TARDE - RANDY GREER sings NAT KING COLE en San Juan
Dissabte
14
Maig
Alicante

