Germà Negre
Músico / cantante
Otras comunidades de Germà Negre
Prossimi eventi di Germà Negre
Al momento non ci sono previsti eventi in cui interviene Germà Negre.
Eventi passati di Germà Negre en Cuenca
LA MORENETA: Germà Negre & Els Sons Essencials. En Barcelona
Varie Date
Barcelona
LA MORENETA: Germà Negre & Els Sons Essencials. En Barcelona
Varie Date
Barcelona
Concert de Festa Major amb Èxta6 i Germà Negre en Campdevànol
Venerdì
17
Settembre
Germà Negre I Tradicionàrius 2022 en Barcelona
Venerdì
08
Aprile
Barcelona
Hostal Càntut amb Carles Belda i Germà Negre en Porreres
Domenica
17
Dicembre
-

