Thaïs Morell
Músico / cantante
Pròxims esdeveniments de Thaïs Morell
Otras comunidades de Thaïs Morell
Esdeveniments anteriorment celebrats de Thaïs Morell
THAÏS MORELL · Live At Marino Jazz en Valencia
Diumenge
11
Juny
Valencia
Thaïs Morell at Bodegón Club en Barcelona
Diumenge
15
Setembre
SANT JOAN JAZZ FESTIVAL - Thaïs Morell Trio en Sant Joan d'Alacant
Divendres
11
Juliol
Alicante
Concierto Thaïs Morell en Albalat dels Tarongers
Dissabte
06
Setembre
Valencia
THAÏS MORELL, DAVID GADEA & RAFINHA BARROS Valencia/València
Dissabte
25
Juliol
-
Thaïs Morell Trio Valencia/València
Dissabte
11
Juliol
-

